Gündem

“Best of SWR3 New Pop Festival 2023” ile yeni müzik keşfedin

İzleyenleri büyüleyen yıldızlar burada! Keşfedilmeyi bekleyen yeni yıldızları keşfedin

“Best of SWR3 New Pop Festival 2023” ile yeni müzik keşfedin. Yılın en iyi yeni müzikleri bir arada! 2023 SWR3 New Pop Festival’i, müzikseverlere yılın en iyi yeni müziklerini görme ve duyma fırsatı sundu. 3sat’ta yayınlanan “Best of SWR3 New Pop Festival 2023” ile bu muhteşem deneyimi tekrar yaşayabilirsiniz.

"Best of SWR3 New Pop Festival 2023" ile yeni müzik keşfedin
“Best of SWR3 New Pop Festival 2023” ile yeni müzik keşfedin

Uyarı: Makalemizde yer alan tüm bilgiler belirli düzeyde eksiklik veya yanlışlık içerebilir. Hatta ziyaret ettiğiniz tarihte güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu yüzden lütfen farklı kaynaklara da başvurmayı ihmal etmeyiniz.

“Best of SWR3 New Pop Festival 2023” ile yeni müzik keşfedin

Programda, Raye, Mimi Webb, James Arthur, Mayberg, Loi, Only the Poets, Cian Ducrot, Olivia Dean ve Moss Kena gibi uluslararası ve yerli müzik sahnesinin en yetenekli yeni sanatçıları yer alıyor.

Her sanatçı, kendi benzersiz tarzını ve müziğini izleyicilerle paylaşıyor. Mayberg’in duygusal performansından Only the Poets’in enerjik şovuna, Dermot Kennedy’nin epik sahne şovundan Loi’nin büyüleyici sesine kadar, programda herkes için bir şeyler var.

“Best of SWR3 New Pop Festival 2023”, yeni müzik keşfetmek ve geleceğin yıldızlarını yakından tanımak için mükemmel bir fırsat. Program, 3sat’ın internet sitesinde ve mobil uygulamasında tekrar izlenebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu