Gündem

İstanbul’da Cumhuriyet’in 100. Yılı için Özel Etkinlikler

100. Yılın coşkusunu İstanbul'da yaşayın!

Cumhuriyetimizin 100. yılı, İstanbul’da da büyük bir coşkuyla kutlanıyor. 29 Ekim’de Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenecek olan etkinliklerde, yurt içi ve yurt dışından birçok sanatçı sahne alacak.

İstanbul'da Cumhuriyet'in 100. Yılı için Özel Etkinlikler
İstanbul’da Cumhuriyet’in 100. Yılı için Özel Etkinlikler

Uyarı: Makalemizde yer alan tüm bilgiler belirli düzeyde eksiklik veya yanlışlık içerebilir. Hatta ziyaret ettiğiniz tarihte güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu yüzden lütfen farklı kaynaklara da başvurmayı ihmal etmeyiniz.

İBB’nin Cumhuriyet Bayramı kutlama konseri, Haluk Bilginer’in seslendireceği temsili Cumhuriyet ağacı ve bir kız çocuğunun yolculuğu ile başlayacak. 40 dakika sürecek bu özel gösteriye, yurt dışından gelen hava ve yer akrobatları eşlik edecek.

Etkinlikte ayrıca, İskender Paydaş ve Orkestrası, Zülfü Livaneli, Duman, Kubat, Edis, Sıla, Mazhar Alanson, Adamlar, Sevcan Orhan, İlyun Bürkev Cümbüş Cemaat ve Ersin Show gibi ünlü isimler sahne alacak.

27 Ekim Cuma günü Volkan Konak, 28 Ekim Cumartesi günü Melek Şahin, Betül Demir ve Ozbi gibi sanatçılar da İstanbul’da konser verecek.

Cumhuriyet’in 100. yılını İstanbul’da coşkuyla kutlamak isteyenler, 29 Ekim’de Maltepe Etkinlik Alanı’nda buluşabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu